4 kļūdas, ko vīrieši izdara valkājot apakšveļus

Tāpēc jau otro dienu man bija saruna ar savu 92 gadu veco Grandu.

Mēs runājām par apakšbiksēm, un es nekad nevarēju saprast, kāpēc mana Grandad katru dienu bez neveiksmēm valkāja apakšveļu.

Pēc tam viņš pastāstīja man dažus ieguvumus, tāpēc es nolēmu iet uz priekšu un veikt dažus pētījumus, līdztekus iegādājoties apakšveļu un pakļaujot to testam.

Vai vīriešu drēbju skapī obligāti jābūt apakšveļam?

Vai mums katru dienu vajadzētu valkāt apakšveļu?

Šajā rakstā un videoklipā es izceļu priekšrocības līdztekus 4 galvenajām kļūdām, kuras vīrieši izdara, valkājot apakšveļu.

Apakšbiksīte

Tāpēc šai funkcijai es paņēmu šo apakšveļu no Sloane Men. Tur ir pieejams daudz apakšbiksīšu, taču tas, šķiet, bija funkcionālāks apakšveļa, un pēc dažiem pamatpētījumiem tas atzīmēja daudz kastes.

Faktiski jūs varat saņemt 25% atlaidi jebkuram viņu apakšveļam, izmantojot kodu: PAUL25

apakšveļa nēsāšanai ir daudz priekšrocību:

Tas uztur jūs siltu - Apakšā zem jūsu valkātā apakšdaļas noklājiet papildu slāni, lai jūs siltu. Ja jūs nevēlaties slāņot ar mēteļiem, jakām, džemperiem un tā tālāk, vienkāršs apakšveļa var jūs sildīt

Dažreiz tas var jūs atdzist - Sloane apakšbikses ir izgatavotas no elpojošas kokvilnas, kas nozīmē, ka siltākos mēnešos tas var jūs atvēsināt.

Tas aizsargā jūs no sviedru un dezodoranta traipiem - Ja jūs esat kāds, kurš daudz svīst, jūs zināt, cik nevīžīgi var būt šie sviedru plāksteri. Apakšveļa var absorbēt šo sviedru, samazinot sviedru pleķu rašanās iespēju.

Tas var palīdzēt saglabāt jūsu kreklu - Labs apakšbiksis var kalpot tam, lai jūsu krekls visu dienu būtu pievilkts.

Bet, ja vēlaties izmantot dažas no šīm priekšrocībām, kas jums jāņem vērā?

1. Pārliecinieties, ka valkājat apakšveļu, nevis T-kreklu

To es esmu redzējis daudzu puišu darot, ieskaitot sevi. Tas ir pamanāms, ir acīmredzami, ka zem krekla valkā t-kreklu, un tas nav labs izskats.

Tajā pašā laikā ir daudz kas, kas var noiet greizi, ja jūs nolemjat valkāt t-kreklu virs apakšveļa. Tas varētu būt piemērots, krāsa, apkakle vai materiāls. Ir jāapsver arī tas, vai jūs izvēlaties t-kreklu ar apakšveļu, tāpēc saglabājiet to vienkārši.

2. Nevalkājiet baltu vai melnu apakšveļu

Šī ir visizplatītākā krāsa, kad runa ir par apakšveļiem, taču jums par to vajadzētu izvairīties par katru cenu.

Sloane piedāvā dažādas krāsas, kas saistītas ar ādas toņiem, un, izvēloties apakšveļu, kas vislabāk atbilst jūsu ādas tonim, tas gandrīz padara apakšveļu izskatīgu.

3. Nerādiet savu apakšveļu

Nekādā gadījumā nedrīkst rādīt jūsu apakšveļa.

Izvairieties no apkalpes kakla apakšveļas un dodieties uz kaut ko ar dziļu v-kaklu, it īpaši, ja vēlaties, lai jūsu kreklā netiktu atstātas divas pogas.

4. Viņi valkā bagijus apakšveļus

Jūs vēlaties valkāt apakšveļu, kas ļoti cieši pieguļ jūsu ādai. Ja jums ir valkāts apakšbikses, kas ir brīvi valkāts, ļoti iespējams, ka tas būs redzams zem jūsu krekla.

Kad apakšbikses cieši pieguļ jūsu ādai, tas kļūs nepamanāms.

Arī tad, kad nēsājat apakšveļu, kas ir ļoti cieši pieguļošs, tas padara to ērtāku, jūs arī nenojaušat, ka to valkājat. Tas neierobežo jūsu kustības un neizjauc paša krekla piemērotību.

Tātad, vai jūs esat apakšžokļa veida puisis?

Zemāk esošajos komentāros ļaujiet man uzzināt dažus ieguvumus, ko esat atklājis, tos lietojot.

Tagad es to esmu pārbaudījis. Vai es esmu zema veida puisis? Vai es katru dienu valkāšu apakšveļu, piemēram, savu Grandad?

Patiesi nē, bet ir labi, ja drēbju skapī ir apakšveļa, lai izmantotu šos labumus ikreiz, kad tas ir nepieciešams. Tāpēc tas ir skapja skavas, kas katram vīrietim vajadzētu piederēt, bet tas nav kaut kas, kas jums jāvalkā katru dienu.

Jums var patikt arī ...