4 iemesli, kāpēc Toyota Corolla ir lielisks brauciens

Kanādieši daudz laika pavada tranzītā: starp darba braucieniem, braukšanu uz sporta zāli vai brīvprātīgo aktivitātēm un ģimenes un draugu apmeklējumiem laba nedēļas daļa tiek pavadīta automašīnā. Tāpēc ir svarīgi, lai jūsu transportlīdzeklis būtu piemērots jums un jūsu dzīvesveidam. Izvēloties Toyota Corolla vai Corolla iM hečbeks ir gudrs lēmums. Šeit ir iemesls, kāpēc Corolla padara to ideālu.

Automašīna, no kuras varat paļauties

Jūsu ikdienas dzīve ir aizņemta, tāpēc jums ir nepieciešama automašīna, uz kuru varat paļauties. Toyota ir jau sen ieguvusi drošību un uzticamību, kas viņu transportlīdzekļus padara tik uzticamus. Patiesībā vairāk nekā 80% Corollas, kas Kanādā pārdoti pēdējo 20 gadu laikā, joprojām ir ceļā. * Corolla patiešām atbilst kanādiešu vajadzībām un budžetiem, tāpēc nav pārsteigums, ka tā ir iecienīta gadu desmitiem.

Toyota izvirza drošību vispirms

Nokļūstot no punkta A uz punktu B, nekas svarīgāks par drošību nav. Tāpēc jums būs prieks uzzināt, ka gan 2018. gada Corolla, gan Corolla iM ietilpst standarta komplektācijā Toyota Safety Sense —Progresīvs inovatīvu drošības līdzekļu komplekts, kas paredzēts, lai palīdzētu vadītājiem, pasažieriem un citu transportlīdzekļu cilvēkiem aizsargāt no kaitējuma. Drošības funkcijas ietver automātiskas tālās gaismas, brīdinājumu par joslas noteikšanu un izvairīšanās no sadursmes sistēmu, kas palīdz brīdināt autovadītājus par iespējamām briesmām. Viss, lai jūs varētu justies pārliecināti aiz riteņa.

Plaša un ērta

Corolla kabīnes pieredze ir veidota ērtībai un ērtībai, izmantojot pieejamās funkcijas, piemēram, ieeju bez atslēgas, automātisku divu zonu klimata kontroli un daudzām izklaides un savienojamības iespējām. Plašais interjers ērti der jums un četriem draugiem, ar daudz vietas rezervēšanai. Un, lai iegūtu vēl vairāk vietas un daudzpusību, Corolla iM hečbeks ir tieši tas, kas jums nepieciešams: Ar lielu kravas telpu un aizmugurējo lūku šis sportiskais transportlīdzeklis tiks galā ar visu nepieciešamo regulāri pārvadāšanai.

Efektīva visos veidos

Neskatoties uz to, cik ietilpīga var būt Corolla, tas ir arī degvielu taupošs transportlīdzeklis, attiecīgi attiecīgi 7,5 un 6,9 litri / 100 km attiecīgi Corolla CE, LE, SE un Corolla LE Eco klasēm. Iespaidīgā degvielas efektivitāte, kā arī zemās īpašumtiesību izmaksas ir tikai daži no veidiem, kā Corolla piedāvā lielisku vērtību.

Jūs vienmēr esat gatavs jebkam. Vai nevajadzētu būt arī jūsu automašīnai? Papildinformāciju par pieejamo, daudzpusīgo un novatorisko Corolla

Jums var patikt arī ...