5 iemesli, kāpēc izvēlēties RAV4 savā nākamajā Kanādas piedzīvojumā

Rudens ir lielisks laiks, lai izpētītu Kanādas neticamās pilsētas, lieliskos parkus un citus dabas brīnumus. Toyota RAV4 stilā un ērtībā jūs nogādās no krasta līdz krastam - tajā ir viss nepieciešamais pārsteidzošam ceļa braucienam, neatkarīgi no tā, vai plānojat ātru nedēļas nogales atpūtu, lai redzētu rudens krāsas, vai pagarinātu braucienu, kas ilgs līdz ziemai. Tāpēc RAV4 ir ideāls līdzeklis jūsu klejošanai.

Mūsdienīga drošības sistēma

Pēdējais, ko vēlaties izbraukumā, ir jāuztraucas par drošību, un, izmantojot RAV4, jums tas nav jādara. 2018. gada RAV4 ietver Toyota Safety Sense TM (TSS-P), nākamā līmeņa drošības tehnoloģija, kas palīdz jūsu izpratnei un lēmumu pieņemšanai uz ceļa. Šī drošības pakete sastāv no 4 funkcijām, tai skaitā dinamiskās radara kruīza kontroles un pirms sadursmes sistēmas ar gājēju noteikšanu. Neatkarīgi no provinces, kurā atrodaties, RAV4 ir transportlīdzeklis, kas palīdzēs jums droši nokļūt galapunktā.

Universālas SUV iespējas

RAV4 ir uzticams - vairāk nekā 90% no RAV4, kas pārdoti pēdējos 20 gados, joprojām ir ceļā *. Tas ir arī universāls transportlīdzeklis, kas paredzēts pārvietošanās plūsmai. Paceļamās durvis padara to par ļoti vieglu jūsu kravas iekraušanā. Turklāt kravas laukums ir ietilpīgs: noliecot aizmugurē esošos sēdekļus, jūs iegūsit iespaidīgu 2 080 litru vietas. Kravas laukumā ietilpst arī zema, līdzenas kravas grīda, kas ir lieliski piemērota visu jūsu rīku iesaiņošanai. (Tas arī padara ērtu vietu, kur kopā ar draugu sēdēt un skatīties rietumkrasta saulrietu.)

Iespaidīgs hibrīda modelis

Vai zinājāt, ka varat baudīt visas RAV4 iespējas arī hibrīda modelī? RAV4 hibrīdam ir kombinētais 7.3 l / 100 km degvielas patēriņa efektivitātes vērtējums - tas sniedz jums pārliecību pat garākos braucienos. Turklāt hibrīda unikālais mērinstrumentu klasteris var ātri izsekot, kad sistēma uzlādējas un nodrošina jaudu piedziņas riteņiem, lai jūs varētu gūt maksimālu labumu no katras piedziņas.

Tas ir augsto tehnoloģiju līmenis

2018. gada RAV4 ir piekrauts ar ultramodernām tehnoloģijām, tieši pie rokas. Pieejamā viedo taustiņu sistēma ar spiedpogas startu ir īpaši ērta, un divzonu automātiskā klimata kontrole nodrošina komfortu gan jums, gan jūsu pasažieriem. Pārbaudiet šo uzlaboto funkciju: Bird's-Eye-View Monitor ļauj jums redzēt apkārtni 360 grādu leņķī, lai jūs droši novietotu novietojumu kā vēl nekad.

Ir jautri braukt

Sportiskais, stilīgais ārējais dizains un premium klases interjera materiāli padara RAV4 par braukšanas prieku. Un tur ir vēl viens: izklaides iespējas ietver skārienpaneļa displejus un SiriusXM® radio ar Gracenote® albuma vāka zīmējumu; SofTex® apdare un jostas balsts vadītāja sēdeklī nodrošinās jums komfortu pat visilgākos braucienos. Dažos RAV4 modeļos ir arī mēnessarkanā jumta lūka, kas ir lieliski piemērota zvaigžņu vērošanai vai, ja jūsu piedzīvojumi aizved jūs uz ziemeļiem, - lai apbrīnotu aurora borealis.

Šie ir tikai daži no daudzajiem veidiem, kā 2018. gada RAV4 palīdz jums maksimāli izmantot katru Kanādā padarīto mirkli.

Jums var patikt arī ...