5 novājēšanas ziemas tērpi, lai pasargātu jūs no sniegavīra statusa

Sniegs krīt. Vējš pūta. Termoveļa skalojas. Tas ir grūts gada laiks, lai būtu stilīgs. Jūs galu galā pārojaties uz jebkura veca džemperu un džinsu kombo, atstājot sajūtu drūmu (un, iespējams, izskatot pūkainu). Bet mums ir dažas idejas par tērpiem, lai parādītu jūsu dabisko ietvaru un saglabātu mājīgumu.

Melna kaklasaite + melni džinsi + zābaki ar ceļgalu

Melns uz melna ir bez prāta nolaist leju, taču šī gada modernākie zābaki (tie, kas skar virs jūsu ceļgala augšdaļas) veicina arī gludo vizuālo līniju. Spēlējiet ar garumu un savienojiet izskatu ar garu, netīrāku mēteli, lai viss justos iegarens.

Melna ādas jaka + melni džinsi + potītes sniega zābaki

Dažās dienās jūs nevarat izvairīties no šiem darba zirga sniega zābakiem. Bet tas nenozīmē, ka viņiem tevi jāsver. Potīšu raža ir daudz glaimojošāka nekā saīsināts teļa zābaks. Tad jūs varat to apvienot ar gandrīz jebkuru šiksu ansambli. (Vai mēs varētu ieteikt vairāk melnā melnā?)

Cape + jostas džemperis + legingi

Tātad jums ir izveidojies smagais apkaklītis, bet jūs jūtaties kā zefīrs? Mēģiniet jostasvietu piestiprināt augstu jostasvietā un nometiet treknu apmetni virsū. Jums būs silti un moderni, taču jūsu figūra joprojām būs apskatāma, it īpaši, ja ir iesaistīti ādas stulpiņi.

Garais jaciņš + satraukti džinsi + potītes zābaki

Labi, ka katra diena nevar būt legingu diena. Kad jūs meklējat, lai izspiestu sava puiša džinsus, pārliecinieties, vai jūsu augšdaļa ir gara un plūstoša, piemēram, šī netīrāka jaka. Viss, kas ir biezs un apgriezts, jūsu rāmim palielinās platumu.

Džemperis ar zvanveida piedurknēm + izdilis džinsi

Un visbeidzot: paziņojuma gabals. Jūs jau visur esat redzējuši zvanu piedurknes, un ir pēdējais laiks tos iekļaut savā rotācijā. Viņi ir ne tikai paši sarunu sākēji, bet arī lielisks veids, kā novērst uzmanību no jebkādas vēdera uzpūšanās pēc pusdienām, kas jums varētu šķist.

Jums var patikt arī ...