5 lietas, kuras jums vienmēr jāpatur automašīnas cimdu kārbā

Pirms izvelciet no piebraucamā ceļa, pārliecinieties, vai šie pieci priekšmeti ir braukšanai. Faktiski nevienai automašīnas cimdu kārbai nekad nevajadzētu būt bez tām.

Neatkarīgi no tā, vai katru dienu dodaties uz darbu pie mājām, dodaties uz pārtikas preču veikalu vai dodaties ilgstošā ceļa braucienā, jums jāpārliecinās, ka jūsu transportlīdzeklis ir gatavs braucienam. Parastās tehniskās apkopes laikā tas nozīmē regulāru riepu spiediena pārbaudi, degvielas tvertnes uzraudzību un automašīnas vai kravas automašīnas lieliskas formas pārbaudi.

Tas nozīmē arī pārliecināties, ka jums ir svarīgi dokumenti un Piederumi vienmēr ar tevi. Vienkāršākais veids, kā sagatavoties jebkurai situācijai, ir turēt labi aprīkotu cimdu kasti. Šeit ir 5 svarīgi priekšmeti, kas autovadītājiem vienmēr ir jābūt pa rokai.

1. Automašīnas īpašnieka rokasgrāmata

Kā jūs paātrināt automašīnas logu tīrītāju tīrīšanu? Kas jums jādara, ja iedegas kontrolmotora indikators? Cik tālu jūs varat ceļot, kad informācijas panelis reģistrē, ka jums ir maz degvielas? Atbildes uz visiem šiem jautājumiem (un vēl citiem) var atrast jūsu automašīnā lietotāja rokasgrāmata . Ja jūs vēl neesat iepazinies ar šo rokasgrāmatu, ieteicams pārdomāt nākamo reizi, kad gaidāt savu bērnu uzņemšanu no skolas. Pēc tam pārliecinieties, ka īpašnieka rokasgrāmata nonāk atpakaļ tur, kur tā ietilpst, cimdu kastē, lai nākamreiz, kad jums jāveic traucējummeklēšana, būtu gatava atsaucei.

2. Automašīnu apdrošināšana un reģistrācijas dokumenti

Jūs nekad nevēlaties redzēt, ka aiz jums mirgo zilas uguntiņas, bet, kad tās mirgo, jums būs jāuzrāda pierādījums par automašīnas apdrošināšanu un pierādījums, ka jums pieder automašīna, kuru vadāt. Jūsu cimdu kastē jābūt gan apdrošināšanas kartēm, gan transportlīdzekļa reģistrācijas informācijai.

Lai arī tas vilina kļūt par elektronisku, nepaļaujieties tikai uz šīm lejupielādējamajām apdrošināšanas kartēm. Jūs nekad nezināt, kad viedtālruņa akumulators iznīks, un jūs nevēlaties atrasties ceļa malā ar pļāpājošu virsnieku, kad meklējat failus. Ja apdrošināšanas kartes papīra kopiju glabājat cimdu kastē, jums būs vieglāk elpot un braukt.

3. Rezerves telefona lādētājs

Runājot par nolietotām baterijām, ja jums cimdu kastē nav automašīnas lādētāja, jums tas tagad ir jāievieto. Viedtālruņu akumulatori darbojas ilgāk nekā jebkad agrāk, taču tas nenozīmē, ka tie var bezgalīgi darbināt jūsu sarunas (vai Google Maps).

Viens no galvenajiem mobilā telefona nēsāšanas iemesliem ir izsaukt palīdzību ārkārtas situācijā, un jums jāpārliecinās, ka tālrunis ir pieejams, kad tas visvairāk nepieciešams. Vienmēr glabājiet rezerves lādētāju cimdu kārbā un regulāri pārbaudiet, vai tas darbojas pareizi.

4. Pamata pirmās palīdzības komplekts

Jūs cerat, ka jums tas nekad nebūs vajadzīgs, taču ir svarīgi, lai jums būtu pamata pirmās palīdzības aptieciņa jūsu automašīnas cimdu kastē. Tas varētu būt kaut kas tik vienkāršs kā daži pārsēju iepakojumi un dažas antibiotiku ziedes, taču, ja jums ir maza izmēra pareiza pirmās palīdzības komplekta versija, tas ārkārtas situācijā ļauj jums netraucēt cauri bagāžniekam. Papildiniet to ar pilnu ceļmalas avārijas komplekts bagāžniekā, kurā ir tādas lietas kā ceļa signālugunis, lukturīši un papildu medicīniskās preces.

5. Lukturītis un baterijas

Nekad nevar zināt, kad tuvojas tumsa, tāpēc automašīnas cimdu kastē vienmēr glabājiet lukturīti. Pārliecinieties, ka baterijas ir svaigas, un, lai to paveiktu, pievienojiet dažas rezerves. Meklējiet lukturīti, kas ir pietiekami spilgts, lai apgaismotu zem automašīnas pārsega, un ritošā daļa - LED modelis ir lieliski piemērots izmantošanai automašīnā. Darba gaisma ir arī gudra ideja, taču tās izmērs ļauj to labāk piemērot bagāžniekam.

Jums var patikt arī ...