5 padomi automašīnas pārdošanai

Kā iegūt labāko dolāru par izmantoto automašīnu

Jūs domājat par hibrīda iegādi. Skaitļi darbosies, bet tikai tad, ja pats pārdosit savu automašīnu un iekasēsit atšķirību starp mazumtirdzniecību un tirdzniecību. Tātad, kā iegūt vislabāko savam auto?

Mēs intervējām vairākus cilvēkus, kuri tikai pirkt lietotas automašīnas no privātām ballītēm. Viņi dalījās savās “izslēgšanās” un pārdošanas metodēs, kas viņus atstāj visvairāk.

Padoms Nr. 1 lietotas automašīnas pārdošanai: ķerties pie kārtējās tehniskās apkopes

Lietpratīgi pircēji pārbaudiet šķidrumus (motoreļļa, dzesēšanas šķidrums, transmisijas šķidrums, bremžu šķidrums, stūres pastiprinātāja šķidrums), lai redzētu, vai tie ir tīri un vai nav uzpildīti. Viņi arī pārbauda, vai nav nodilušas jostas un izdegušas spuldzes. Katra neliela problēma, kuru jūs izlabojat pirms transportlīdzekļa uzskaitīšanas, ir vēl viens šķērslis pircējam, kad ir laiks vienoties par cenu.

Padoms Nr. 2 lietotas automašīnas pārdošanai: detalizējiet automašīnu

Pircēji netīro automašīnu pielīdzina automašīnai, kas nav pareizi uzturēta. Tas ir tūlītējs izslēgums. Detalizēt nozīmē notīrīt katru spraugu, kloķīti un tās virsmu visa automašīna . Izdari pats ”izdari” izklausās vienkārši. Bet ticiet mums, tas ir daudz darba, un tas prasīs visu dienu. Un pat tad tas neizskatīsies plankumains. Turklāt tīrīšanas piederumi var maksāt līdz 85 USD, neskaitot paklāja / polsterējuma šampūna īres izmaksas. Visā visumā, DIY auto detalizēšana ir zaudējošs piedāvājums.

Tātad, ko darīt? Sākumā noņemiet visus personiskos priekšmetus (tas ir, nevēlamo) no konsoles, cimdu kastes un bagāžnieka, ieskaitot rezerves riepu laukumu. Tad nolīgt profesionālu detaļu pārdevēju! Tam vajadzētu maksāt no 135 līdz 150 USD. Pastāstiet potenciālajiem pircējiem, ka jums automašīna bija profesionāli detalizēta - tā ir pārdošanas vieta.

3. padoms lietotas automašīnas pārdošanai: organizējiet savus ierakstus

Ja esat saglabājis visus savus pakalpojumu ierakstus, lieliski! Izmantojiet tos, lai pierādītu, ka esat uzcītīgi uzturēja automašīnu . Bet ir kļūdaini domāt, ka varat atstāt iespaidu uz potenciālajiem pircējiem, nododot viņiem nelielu pakalpojumu saņemšanas kvīti. Viņus satrauks kvīšu skaits un viņi domā, ka jūs pārdodat citronu. Tā vietā ierakstiet visas apkopes un remonta preces atsevišķi uz vienas papīra lapas, uzskaitot tās pēc datuma un nobraukuma. Pēc tam piespraudiet to pie kvītīm.

4. padoms par lietotas automašīnas pārdošanu: reklamējiet kā privātu ballīti

Mazie tirgotāji bieži salabo “sagrautās” vai “izsolītās” automašīnas un pārdod tās sludinājumos, izliekoties par privātiem pārdevējiem. Atšķirties no “maskētiem tirgotājiem”, vicinot savu privātā pārdevēja statusu. Ja esat sākotnējais īpašnieks, ielieciet to arī reklāmas augšpusē: “Privāta puse / oriģināls īpašnieks”. Ievietojiet bezmaksas sludinājumu Automašīnu pārdošanas vietne internetā . Pārliecinieties, ka ir iekļauts daudz augstas kvalitātes fotoattēlu, lai pircēji varētu redzēt jūsu transportlīdzekļa stāvokli.

5. padoms lietotas automašīnas pārdošanai: izvairieties no sierveidīgām zīmēm

Reklāmas vadīšana ir lielisks veids, kā to sasniegt pārdod savu mašīnu , bet nepaļaujieties uz lētām veikalā iegādātām zīmēm “Pārdošanā”. Izveidojiet pats savu datoru un piespraudiet to sānu loga iekšpusē. Pēc tam izdrukājiet “vizītkartes” ar marku, modeli, gadu un nobraukumu, cenu, tālruņa numuru un pārdošanas iespējām. Nekad nelieciet pircējus pieprasīt cenu, jo viņi nezvanīs. Ielieciet kartes plastikāta lappušu aizsargplēvē un salīmējiet to loga ārpusē.

Centieties personīgi atbildēt uz visiem tālruņa zvaniem, nevis ļaut viņiem doties uz balss pastu. Potenciālie pircēji neatstās ziņojumu. Pēc tam mudiniet zvanītājus personīgi redzēt automašīnu. Ja izpildīsit šīs darbības, skaidrā naudā jūsu rokās nebūs laika!

Jums var patikt arī ...