6 Cilvēku ar iespaidīgu atmiņu ikdienas paradumi

Cilvēki, kas apveltīti ar izcilu atmiņu, parasti atzīst, ka, lai uzlabotu savas spējas, viņi izmanto dažādas stratēģijas. Bet pat ja jūs neesat atmiņas ģēnijs, šīs veselā saprāta stratēģijas var palīdzēt aizmirst retāk.

Izveidojiet kārtību

Lietas tiešām ir vieglāk atrast, ja vienmēr tās ievietojat vienā vietā. Piemēram, vienmēr pakariet automašīnas atslēgas uz āķa vai novietojiet tās tajā pašā vietā pie priekšējām durvīm.

Izmantojiet savas sajūtas

Ja jums kaut kas jānovieto nepazīstamā vietā, sakiet skaļi: “Es lieku saulesbrilles uz galda pie durvīm.” Ļaujot jūsu ausīm reģistrēt informāciju, jūs palieliniet savas iespējas to atcerēties vēlāk .

Izmantojiet “Post-It” piezīmes

Glabājiet dažus katrā telpā un pielīmējiet atgādinājumu tur, kur to, visticamāk, redzēsit. Ja jums ir jāatceras piezvanīt draugam vēlāk dienas laikā, ielieciet tālrunī piezīmi, lai jūs to pamanītu dienas laikā.

Apskates tehnoloģija

Jūsu mobilajā tālrunī ir iebūvēts kalendārs, kuru varat iestatīt, lai atgādinātu jums par to, kas jums jādara dienas laikā. Izmantojiet to skriet atmiņā par tikšanos.

Neuzkavēties

Ja varat, dariet kaut ko, kamēr par to domājat. Ja nē, pierakstiet to un novietojiet tur, kur to varat redzēt, lai jūs neaizmirsti par to .

Guli uz tā

Veselības izpēte norāda, ka lielākajai daļai cilvēku ir vajadzīgas sešas līdz astoņas miega stundas (tas ir vismaz divi dziļa miega cikli) naktī, lai viņu smadzenes izietu ķīmiskās izmaiņas, kas vajadzīgas, lai jaunas prasmes vai faktus integrētu ilgtermiņa atmiņā.

Jums var patikt arī ...