7 ikdienas ikdienas ieradumi, kas jums jāpārtrauc darīt publiski

Krāsojot nagus

Tātad jūs izskrienat ārā pa durvīm un pamanāt, ka esat nopļāvis naglu un plānojat piestiprināt minēto naglu ceļā uz darbu ikdienas galdā. Bet pirms pudeles atvēršanas ir svarīgi zināt, ka nagu lakas smarža dažiem var izraisīt nelabumu. “Gleznot nagus ir daļa no mūsu kopšanas un mums nevajadzētu darīt lietas, kas attiecas uz kopšanu sabiedrībā, ”saka Elaine Swann , dzīvesveida un etiķešu eksperts. “Turklāt pati nagu lakas smarža var būt aizvainojoša citiem, un mēs vienmēr vēlamies ievērot, ka mēs nedarām kaut ko tādu, kas varētu aizskart kādu citu.” Turklāt stunda nagu salonā ir daudz mierīgāka. nekā gleznot, atrodoties ceļā.

Izmēģiniet drēbes ārpus ģērbtuves

Ir daži noteikumi, kas jums jāievēro, izmēģinot apģērbu veikalā. Pēc Svanna teiktā, virsdrēbes, piemēram, džemperi, mēteļi un šalles, ir lieliski piemērotas, lai izmēģinātu ārpus tām, taču, sakāms par saīsinātu saīsinājumu, šortu pāri vai blūzi, tas kļūst nedaudz sapņains. Ja apģērbu kā pirmo kārtu valkāsi tieši uz ādas, labāk doties uz ģērbtuvi, lai pārliecinātos, ka tas der pareizi. Nejauši mirgojošs kasieris nomierina un jūs noteikti nevēlaties tērēt USD 100 kreklam, kuru pusceļā mēģinājāt tikai tāpēc, lai nokļūtu mājās un saprastu, ka tas ir par lielu. (Protams, ja piedalāties izpārdošanā, visas likmes tiek izslēgtas.)

Liekot maku uz galda

Padomājiet par visām netīrajām vietām, kur, piemēram, kafejnīcas grīdu, visu dienu atstājat maku. Droši vien jūsu somas apakšdaļa pārmeklēšana ar mikrobiem - dīgļi, kurus jūs noteikti nevēlaties pārvietot uz sava virtuves galda, galda virsmām, dīvāna vai pat uz gultas. Jā, pēc pastaigas pa durvīm ir viegli izmest somu uz virtuves letes vai ēdamzāles galda, bet nevajag. Liekot maku uz krēsla aizmugures, uz āķa vai uz norādītā sānu galda, saka Svons.

Matu mazgāšana jebkur vannas istabā

Lai arī matu mazgāšana ir pilnīgi pieļaujama vannas istabā, pat publiskajā telpā, nav pareizi šo uzdevumu veikt ārpus mājas. Neatkarīgi no tā, cik uzmanīga esat, vaļīgi mati vienmēr nokļūs visur. Ja jūs slīpējat matus publiskā tualetē, Svans saka: “pievērsiet uzmanību cilvēku ķermeņa valoda un pārliecinieties, ka jūs neaizņemat visu vietu. ”Un, ja ir absolūti nepieciešams, lai jūs savus matus mazgātu publiski, mēģiniet pārliecināties, ka neviens nav ap jums jūsu matu aizdegšanās līnijā. Iegūstot kumoss kāda cita matu, tas ir vienkārši.

Apgriezt nagus

Jebkura kopšanas darbība, kas saistīta ar jūsu DNS noņemšanu, t.i., nagu griešana vai uzacu noplūkšana, patiešām jāveic jūsu mājas privātumā. Tomēr Swann saprot, ka noteiktas situācijas rodas, kad atrodaties ceļā, un jums vienkārši nav laika sevi priviliģēt. Varbūt jūs dodaties uz sarkano acu krosa lidojumu un pirms lielas biznesa tikšanās jums ir jānožoza daži nomaldījušies pieres matiņi, vai varbūt jūsu vīrietis pirms vecvecāku 50 gadu jubilejas svinībām aizmirsa iztīrīt nagus. Ja esat izmisis, dodieties uz vannas istabu. Lai ko jūs darītu, neejiet tikai uz to tirdzniecības centra vidū. “Galvenais ir ievērot apkārtējos cilvēkus un neatstāt tik lielu nospiedumu,” saka Svons. “Kad esat pabeidzis, sakopieties pēc sevis.”

Pooping lidmašīnā

Lidošana rada stresu un tas, kas jums jāatceras, ir daudz, un, lai gan mēs nevēlamies jūsu sarakstam pievienot vēl vienu lietu, ir svarīgi, lai ceļojot jūs sāktu nēsāt vannas istabas vai tualetes dezodoratora aerosolu, jo, kad jums jāiet, jums iet. Lēkšana lidmašīnā bieži kļūst slikta, un daudzi uzskata, ka tā ir atbaidoša un rupja, taču dažreiz to vienkārši nav iespējams noturēt. “Labāk ir ļaut savam ķermenim darīt to, kas tam būtu jādara,” mudina Svanns, “bet vienkārši ņemiet vērā cilvēku, kas nāk aiz jums. ”Galvenais, lai lidmašīnā pareizi iepludinātu, ir pārliecināties, ka vienmēr skalojat tualeti (duh) un izsmidzināt dezodorētāju, lai mazinātu slikto smaku.

Atkārtota grima uzklāšana

Kad un kur jūs uzklājat vai atkārtoti uzklājat savu aplauzumu, tas viss ir atšķirīgi pareiza etiķete . Piemēram, ja jūs gaidāt pārbaudi restorānā, ir pilnīgi lieliski atkārtoti uzklāt lūpu krāsu vai lūpu spīdumu, bet kaut kas vairāk, piemēram, skropstu tuša vai pulveris, jādara vannas istabā.

Ja pa ceļam uz darbu braucat ar sabiedrisko transportu, Svons uzskata, ka ir pieļaujams lietot lielāko daļu aplauzuma līdzekļu, kā jūs darītu mājās. "Kamēr jūs uzturat savu vietu, izsmiet sevi," viņa saka. “Tas ir tāds, kāds šodien izskatās mūsu pasaule.” Tikai esiet piesardzīgs, ja nejauši neliecat lūpu krāsu uz vaiga vai ar savu skropstu tušas nūju neizmantojat aci, ja vilciens vai autobuss pēkšņi apstājas.

Jums var patikt arī ...