7 negaidītas kārtošanas idejas, lai jūs nokļūtu cauri Chiberia

Slāņi. Neatkarīgi no tā, vai mēs runājam par matiem, kūku vai drēbēm, mēs nevaram pietiekami nokļūt. Tāpēc ziemā mēs metam kleitas virs džinsiem, šalles virs uzvalkiem un jakas virs… jakām. Ja jums ir nepieciešams pārtraukums ziemas džemperu, izdilušu džinsu un zābaku skapī, lasiet tālāk.

PAIR SAVU MĪLĀKO DRĪZI AR JEANS

Jūsu iecienītais 90. gadu izskats atkal ir pilnībā spēkā. Aptinuma kleita, kas cinches tikai pie jostas vietas, bet plūst ap jūsu džinsiem, ir pārsteidzoši izsmalcināts izskats. Pievienojiet dažus neapstrādātus hems un jūs būtībā esat atjaunināta Donna Martin.

DIVPUSĒJIET UZ DŽEKTIEM

Dodiet atpūtai un tā vietā uzvelciet divas jakas. Viltība ir atrast vienu ar pietiekami slaidām piedurknēm, lai ietilptu zem tā.

UZDRAUDIES NELIETOT zeķes un mīlniekus

Tas, kas kādreiz bija modes mākslīgais pas, tagad ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt papildu nobraukumu no saviem bezmugurkaulniekiem. Apskaujiet savu iekšējo nerd.

Mēģiniet izmēģināt pieeju “VAIRĀK IR DAUDZ”

Džemperis pāri kleitai virs bruņurupuča? Jā! Bonusa stila punktiem (un bonusa siltumam) pievienojiet spilgtas krāsas cepuri un jaku.

PIEVIENOT ŠAJU SAVAI UZLABAI

Vairs nekautrējies caur darba sanāksmēm. Šis izskats vienlaikus ir gudrs un mājīgs.

Stils ir jūsu maiņas kleita ar deklarācijas blūzi

Patiesais jūsu drēbju skapja zirgs, maiņu kleita ziemu pat labi nēsā. Vienkārši izlejiet to virs paziņojuma blūzes un zeķubiksēm.

UZSTĀDĪT DZĒJĒTĀJU SAVAS VASARAS JUMPSUITĀ

Izvairieties no bērnības dienu novirzīšanas OshKosh B’Gosh, izvēloties minimālistiskus griezumus un neitrālas krāsas.

Jums var patikt arī ...