Par mums

Komestay SIA ir vispasaules vārds izdevējdarbības jomā. Sākot no žurnāliem un grāmatām, beidzot ar kartēm un beidzot ar pilnīgu uzlaboto saturu, Kur dod visu nepieciešamo no tuvējā skatupunkta. Katru gadu liels skaits izmantotāju uzticas Komestay SIA, lai iegūtu mūsdienīgus datus par to, kur doties un ko atrast vairāk nekā 100 pilsētu kopienās visā pasaulē. Tuvumā esošo redaktoru veidotā dinamiskā viela aptver ēšanu, iepirkšanos, atrakcijas, izklaides alternatīvas, un tas ir tikai aisberga redzamā daļa no iekšējās perspektīvas.

Mūsu digitālie produkti

Komestay SIA uzlabotais visums ir galvenā pietura prātīgiem pārdomātājiem. Mūsu vietne ir draugs aparātam aktīvām tīmekļa lasītājiem. Pilsētas kopienām visā pasaulē braucēji var atklāt aktivitātes, vietas, kur paēst, kur iepirkties, stimulācijas izvēli un gadījuma gadījumus. Labvēlīgi stāsti un emuāru saturs, kā arī aktīvu skaits, kas pārsniedz 50 000 cilvēku aktivitāšu, apvienojumā ar mūsu interesantiem tīmekļa žurnāliem, padara mūs par vērtīgu aktīvu pašreizējai skatītāju grupai.

Mūsu drukas produkti

Mūsu žurnāls, mūsu viesu grāmata, sponsorētais saturs, abonēšanas iespējas un jaunumi ir atšķirīgas ģimenes daļa, kurā ir nepieciešamie dati, izpētot pilsētu vai izpētot to. Taupīga, unikāla viela, jauka fotogrāfija un detalizētas kartes izplata katru pieredzes aspektu, sākot no smēķēšanas mēģinājumiem, kur visvairāk jāmēģina mēģināt izmēģināt, un neparedzētiem rajoniem līdz rudimentiem, piemēram, transportam, kajītēm un maršrutam.

Lai iegūtu vairāk datu vai pieprasītu paaugstināt tarifus, sazinieties ar mums. Mēs jums nosūtīsim apstiprināšanas e-pastu ar lejupielādes norādījumiem par jūsu pieminēto multivides vienību.