Atteikšanās

Vietnē komestay.com (“Administrācija”) esošie dati ir paredzēti tikai vispārīgiem datu mērķiem, un tie nesatur likumīgus norādījumus. Komestay neuzņemas atbildību par kļūdām vai izņēmumiem Pakalpojuma būtībā. Komestay nekādā gadījumā netiks pakļauts neparasta, tūlītēja, novirziena, ievērības cienīga vai nejauša vai visa veida kaitējuma riskam neatkarīgi no tā, vai vienošanās darbības rezultātā rodas neuzmanība vai cita veida delikts, kas rodas no vai ir saistīts ar tā izmantošanu Pakalpojums vai tā būtība.

Komestay uztur visas pilnvaras, kas vajadzīgas, lai dienestā palielinātu, atceltu vai mainītu vielu, bez iepriekšēja paziņojuma. Jebkura rīcība, ko veicat, izmantojot šajā vietnē (komestay.com) atrodamos datus, ir pakļauts jūsu briesmām. Komestay netiks pakļauts nekādām kļūmēm un papildu kaitējumiem, kas saistīti ar mūsu vietnes izmantošanu.

Komestay negarantē, ka vietnē nav infekcijas vai citu bīstamu segmentu. Ja tas nav pārāk daudz problēmu, ņemiet vērā, ka, izejot no mūsu vietnes, dažādiem galamērķiem var būt atšķirīgas drošības stratēģijas un termini, kurus mēs nevaram kontrolēt. Ja tas nerada pārāk lielas grūtības, pārliecinieties, ka pirms dalības uzņēmējdarbībā vai datu pārsūtīšanas pārbaudiet šo lokalizāciju konfidencialitātes politikas tāpat kā “pakalpojumu sniegšanas noteikumus”.

Ja jums ir nepieciešami papildu dati vai ja jums ir kādi jautājumi par mūsu vietnes atteikšanos, ja jūs nedomājat, nevilcinieties sazināties ar mums, izmantojot šo saziņas struktūras struktūru.