Fintech biznesa finansēšana: jaunā robeža

Neprātības visvienkāršākā definīcija ir darīt to pašu atkal un atkal, gaidot atšķirīgu iznākumu. Šo teicienu var piemērot tam, kā biznesa īpašnieki vēsturiski ir vērsušies pie finansējuma. Gadu desmitiem cilvēki bija atkarīgi no tradicionālajām banku iestādēm, kad viņiem bija nepieciešams finansējums. Tā kā tā bija vienīgā iespēja, daudzi cerīgi uzņēmēji izgāja garu pieteikšanās procesu, vienlaikus zinot, ka viņiem tiks liegta iespēja.

Tas notika pēkšņi, pateicoties lielajai lejupslīdei 2000. gada vidū. Lielākās finanšu iestādes saskārās ar sabrukumu, un palikušās personas ieviesa stingrus kreditēšanas standartus. Tas daudziem uzņēmumiem un jo īpaši mazo uzņēmumu īpašniekiem atstāja nestabilu stāvokli. Tieši šajā gadījumā ir iesaistījušies fintech kreditēšanas uzņēmumi. Tie nodrošina kapitālu, ko var izmantot, lai veiktu uzlabojumus dažādās jomās, piemēram, personāla komplektācijā, infrastruktūrā un reklāmā / tīmekļa attīstībā, kas palīdz uzņēmumiem saglabāt konkurētspēju. Kad šī nozare sākās, tā bija tikpat nearticēta un nemocīta kā savvaļas rietumi. Tagad fintech kreditēšanas uzņēmumi ir apmetušies finanšu sektorā un radījuši alternatīvu veidu, kā patērētāji var piekļūt biznesa finansēšanas pakalpojumiem.

Kas tieši ir fintech? Termiņš fintech - “finanšu tehnoloģijas” nozīmīgums - tiek izmantots, lai aprakstītu tehnoloģiskos sasniegumus, ko izmanto finanšu iestāžu darbībās. Tā vietā, kā tiek izmantotas tradicionālās bankas, Fintech uzņēmumi var parakstīt darījumus, novērtējot papildu datu punktus, tostarp valsts departamentu ierakstus, sociālos medijus un uzņēmuma vai indivīda tīmekļa vietni kopumā. Tas ļauj uzņēmējiem vairāk piekļūt kapitālam, vienlaikus pārliecinoties, ka viņiem nepastāv risks, ka tie saņem pārāk lielu kapitālu. Saskaņā arInvestopedia teikto, “kopš interneta revolūcijas un mobilā interneta revolūcijas… finanšu tehnoloģija ir strauji augusi, un fintech, kas sākotnēji attiecās uz datortehnoloģijām, kuras tika piemērotas banku vai tirdzniecības firmu birojiem, tagad apraksta plašu tehnoloģisko iejaukšanos personīgajās personībās. un komerciālās finanses. ”

Tā kā biznesa īpašnieki recesijas laikā juta tirgus maiņu, tā notika arī finanšu nozares vidē. Fintech uzņēmumi izjauca sistēmu, aizpildot tukšumu, kas palicis pēc lejupslīdes. Pat pēc tam, kad tirgus sāka stabilizēties un ekonomika sāka uzlaboties, bankas joprojām bija ļoti konservatīvas kreditēšanas jomā.

Daļa no fintech uzņēmumu pievilcības ir nemanāmā apstiprināšanas un finansēšanas procesa ātrums. Tradicionāla bankas aizdevuma iegūšana var pārvērsties par spraigu, laikietilpīgu procesu, kurā tradicionālās aizdevumu piešķiršanas galvenās pazīmes ir kredītreitings un nodrošinājums. Bankas uzskata aizdevumus zem 100 000 USD par pārāk dārgiem un nav vērts riskēt. Plašās datu analīzes dēļ banku parakstīšanas process prasa daudz laika. Tas noved pie tā, ka process kļūst dārgs gan laika, gan naudas ziņā. Fintech aizdevēji tomēr vēršas pie finansējuma, apskatot visu biznesa portfeli. Banku un kredītkaršu izraksti, nodokļu deklarācijas un bilance ir dokumenti, ko izmanto, lai izveidotu pilnīgu priekšstatu par uzņēmuma finansiālo stāvokli un kvalifikāciju finansēšanai. Tā rezultātā fintech dod iespēju saņemt finansējumu tiem, kuriem, iespējams, nav nodrošinājuma, kuriem ir zemāks kredītreitings, zemi pārdošanas apjomi mēnesī vai minimāls laiks biznesā. Šis jaunais veids, kā analizēt uzņēmuma īpašnieka kredītspēju, ir izraisījis milzīgu izaugsmi nozarē.

Daudzi uzņēmumu īpašnieki sāk saprast, ka viņiem vai nu jāiemācās pielāgoties laikiem, vai arī riskēt aizvērt savas durvis uz labu. Viņiem jāapsver iespēja meklēt fintech kreditēšanas uzņēmumus, lai atrastu nepieciešamo finansējumu, kad bankas tos neapstiprinās. Lai arī fintech joprojām ir neliela kopējā finanšu sektora daļa, tā strauji aug. To darot, tas palīdz arī paplašināties mazo uzņēmumu kreditēšanas nozarei. Fintech kreditēšanas uzņēmumi, kas dzimuši no nepieciešamības, ir mainījuši finanšu nozares situāciju un strādājuši pie tā, lai alternatīvas uzņēmējdarbības kreditēšana būtu dzīvotspējīgs finansēšanas risinājums.

Jums var patikt arī ...