Piecas tālsatiksmes kolekcionējamas automašīnas

Lai piesaistītu LaFerrari kā nākotnes kolekciju, jums nav jābūt Nostradamusam. Daudziem cilvēkiem jautrība ir malā, izraujot kaut ko no kreisā lauka (par lētu), kas šodien nevienam nerūp, un parādot pārējai pasaulei, cik gudrs tu biji, kad visi citi ierodas apkārt. Labi, tas nenotiek tik bieži, un katra šī saraksta automašīna ir patiess tālsitiens, bet mēs varam pievērst uzmanību tam, ka katra no tām ir kaut kas vairāk nekā tikai vienreiz lietojams auto:

1994-04 Land Rover atklājums - Gandrīz jebkura gada vai garšas “diskotēkas” ir tikai viens solis augšā no apmales, ņemot vērā to, cik vēlams ir tirgus. Un ar labu iemeslu. Viņi baidās satraukties, lai piederētu un mēģinātu turpināt ceļu. Gandrīz katrs no viņiem, šķiet, ir nomocīts ar kaut kādu briesmīgu, Ebolai līdzīgu hemorāģisko drudzi, kas vienlaikus rodas ar noplūdi no stūres statņiem, galvas blīvēm, eļļas pannām, vārstu pārsegiem, diferenciāliem un A / C kompresoriem. Bet ārpus Land Rover Defender, tie, iespējams, ir tikai viens no neatvairāmajiem bezceļu transportlīdzekļiem, kas tur atrodas. Viņi pat izskatās lieliski grezni ar parasti smieklīgu jumta bagāžnieku, palīggaismu, snorkeļa izpūtēju un suku stieņiem. Jūs faktiski pats varat tos uzgriezt, un rezerves daļu un piederumu klāsts ir milzīgs. Tā kā Land Rover turpina pamest Serengeti for Knightsbridge, var pienākt diena, kad reti, pilnībā sakārtoti Discovery piemēri ienesīs reālu naudu.

1987-95 Range Rover - Šis, iespējams, ir pirmais sarakstiņš krāšņajā sarakstos par kolekcionējamiem transportlīdzekļiem, ar diviem ierakstiem no Land Rover, JD Power daudzgadīgā pagraba iemītnieka. Bet, pieņemsim vērā, oriģinālais Range Rover ir likumīga stila ikona. Lai arī tas nav pirmais luksusa SUV (šis gods, visticamāk, pieder Jeep Grand Wagoneer), tas bija pirmais cilvēkiem, kam patika viņu faktiskā slīpētā, apraktā valriekstu šķirne, nevis pašlīmējošā vinila veida koks. Lielbritānijā agrīnie un ļoti spartieši divdurvju Rangiji jau sākuši pacelties kā kolekcionējami priekšmeti. Pat jaukas nesasmalcinātas četrdurvis dodas augšup. Šeit viņi joprojām ir praktiski bez maksas to pašu iemeslu dēļ, kas ir atklājumi. Bet cik ilgi?

1983-88 Ford Thunderbird Turbo Coupe - Šis ieraksts varēja būt triāde - Merkur XR4Ti, Ford Mustang SVO un T-Bird Turbo Coupe. Viņiem visiem ir Ford 2,3 litru turbo četri, un viņi visi ir interesanti savā veidā. Bet Mustang SVO jau ir sācis piesaistīt zināmu interesi starp Fox body Mustang faniem, un labi, ka Merkur ir pārāk sasodīti dīvains. T-Bird no otras puses ir NASCAR audzēta aerodinamika un Džeka Telnaka patiesa stila laipna pieklājība. Līdz 1987. Aizmugurējo riteņu piedziņa un ierobežots slīdēšanas diferenciālis padara devītā T-Bird Turbo Coupe likumīgi interesantu. Diemžēl NASCAR pūlis neievēros savu četrkājaino baneri, un Euro kupeja pūlis atrod tā lielumu un veido kvalitatīvu novirzīšanos. Tomēr vairāki pozitīvi nozīmē, ka tas joprojām ir ideāls tālsatiksmes kolekcionējamo preču iemītnieks.

1990-92 Audi Coupe Quattro - Audi 90 bāzes B3 Coupe Quattro ir sasodīti aizmirsts. Ciktāl Audi vispār domā par kolekcionāru prātu, reģistrējas revolucionārais Ur Quattro un pārāk augšējā īsā garenbāze Sport Quattro. Agrīnie TT sāk parādīties dažās kolekcionāru automašīnu izsolēs, bet Ur Quattro pēctecis ir pārliecinoši iekļauts apdraudēto, apdraudēto un izmirušo automobiļu sarakstā. Žēl, ka tie izskatās diezgan labi drūmā un diezgan pārdomātā veidā. Kad 90 tika ieviests, Audi sāka veidot savu skaudīgo reputāciju, darot patiešām jaukus, modernus interjerus, un rūpnīcas trīsdaļīgie Speedline riteņi ir fantastiski. Atrast tādu, kas vēl nav izmantots, ir patiešām grūti. Elle, tādu atrast ir diezgan grūti, taču, tā kā Ur Quattro cenas turpina strauji pieaugt, Dave Kinney aizvietošanas princips šeit varētu sākt darboties, un cilvēki varētu sākt dot tiem jaunu izskatu.

BMW 318 Ti - Amerikāņi nedara hečbekus, tā saka tirgotāji. Un, kaut arī šis vispārinājums ir diskutabls, tas noteikti šķita precīzi, apsverot BMW E36 “Compact” lūku un C klases lūku, ko Mercedes mēģināja pārdot ASV, bet 318 Ti ir automašīna, kurai ir likumīgs šāviens pēc sekojoša kulta, tāpat kā hečbeks 2002 Touring. Tās vieglais, nolauztais ētoss ir pievilcīgs, tāpat kā tā izklaidējošā tendence pārspīlēt, kā rezultātā E36 izmanto vairākkārtīgo saiti, izmantojot E30 pusvirziena roku IRS. Tāpat kā lielākajai daļai automašīnu šajā sarakstā, arī jauku automašīnu ir maz. Meklējiet Kalifornijas izlaidumu ar vēsu, bīdāmo auduma lūku, kas sniedz lielāko daļu no kabrioleta priekšrocībām, nezaudējot stingrību.

Jums var patikt arī ...