Kā iegādāties degvielu taupošu automašīnu

Raugieties tālāk par automašīnas sākotnējo cenu zīmi un apsveriet naudu, kuru ietaupīsit, ieguldot jauna, degvielu taupoša automašīna . Šeit ir piecas lietas, kas jāpatur prātā pirms pirkšanas.

1. Pirms došanās prom no mājām, veiciet dažus pētījumus.


NRCan vietne ir degvielas patēriņa novērtējumu meklēšanas rīks, kas palīdzēs salīdzināt dažādu gadu, marku un transportlīdzekļu modeļi .

2. Iepazīstieties ar automašīnas EnerGuide etiķeti.


Salīdziniet transportlīdzekļus, izmantojot EnerGuide etiķeti, kas atrodama uz visām jaunajām automašīnām un vieglajām automašīnām. Marķējums parāda degvielas patēriņu pa pilsētām un lielceļiem un aplēstās gada izmaksas par konkrēto transportlīdzekļa modeli.

3. Izvēlieties transportlīdzekli, kas izmēra un jaudas ziņā atbilst jūsu ikdienas vajadzībām.


Ielieciet savā telpā nopietnu domu un kravas vajadzības : Vai jums tiešām ir vajadzīgs minivens, ja to darītu kompakts? Vieglajām automašīnām ar mazāku motoru parasti tiek patērēts lielāks degvielas patēriņš nekā ar lielākiem motoriem.

4. Divu riteņu piedziņa pret četru riteņu piedziņu.


Pievienotais svara un piedziņas vilciena zaudējums, kas rodas ar četru riteņu un “visu riteņu” piedziņas sistēmām, palielina degvielas patēriņu. Lai arī visu riteņu piedziņa var piedāvāt labāku vilkmi, paātrinoties slidenos apstākļos, tas nepalīdz bremzēt; drošas braukšanas ieradumus nevar aizstāt.

5. Padomājiet par savām ekstras.


Piederumi un jaudas funkcijas var radīt lielu dzinēja pievilcību, palielinot degvielas patēriņu. Cik ļoti jums tiešām ir vajadzīgas visas šīs Gizmos? Vai tie ir vērts palielināt degvielas patēriņu un siltumnīcefekta gāzu emisijas?

Jums var patikt arī ...