Kā rīkoties ar krāsu kombinācijām

Daudzos jautājumos, ko mums bieži uzdod, ir iesaistīta krāsa ... Parasti vīrieši ir neapmierināti ar to, kā rīkoties ar noteiktām krāsām.

Krāsu kombināciju izveide no pirmā acu uzmetiena var šķist mulsinoša, taču mēs esam šeit, lai procesu vienkāršotu.

Zilu un zaļu nekad nevajadzētu redzēt? Pārkāpt noteikumus un izvēlēties tumšo un melno krāsu? Šajā funkcijā mēs esam šeit, lai parādītu, kā rīkoties ar krāsu un kā bez piepūles radīt stilīgas krāsu kombinācijas.

Saglabājiet to klasiski

Lai sāktu ar lietu saglabāšanu klasiskā veidā, tas vienmēr būs vieglāk. Šeit arī nezaudē nevienu stila punktu, jo bieži labākajās krāsu kombinācijās un tērpos tiek izmantotas klasiskās krāsas.

Padomā par to ... Cik viegli ir izveidot apģērbu ap baltu kreklu? Diezgan vienkārši labi. Viss notiek ar baltu krāsu, un katru krāsu vai izdruku var apvienot ar baltu. No otras puses, mēģiniet izveidot apģērbu, kura pamatā ir sinepju krāsas jaka ... Grūtāk, vai ne?

Izveidojot apģērbu ap klasiskām krāsām, ir mazāk iespēju kļūdīties.

Pelēks, melns, balts, brūns, dzeltens tonis. Tās ir visas klasiskās krāsas, kurām vajadzētu aizņemt 80% no jūsu drēbju skapja. Jūs

Galveno klasisko krāsu apvienošana un dažādu toņu izmantošana ļauj bez piepūles salikt tērpus, nodrošinot maz vietas kļūdām.

Klasiska krāsu kombinācija: tumši dzeltena un pelēka

Tikai viens piemērs būtu tumši pelēka un pelēka krāsa. Stilīga krāsu kombinācija, kuru ir viegli novilkt.

Izmantojiet tumšākus toņus

Mēs ļoti iesakām, ja jūs aiznesa klasiskās krāsas, bet jūs joprojām baidāties atņemt krāsu, izmantojot tumšākus toņus.

Līdzīgi kā ar klasisko krāsu izmantošanu, tumšāki toņi atstāj maz vietas kļūdām. Apvienojot krāsas un veidojot tērpus tumšākiem toņiem, patiešām ir vienkārši.

Patīk sarkans, bet neuzdrošinies to valkāt? Izvēlieties tumšāku Burgundijas toni. Zils? Dariet tumšāku un izmantojiet Navy. Izmantojiet tumšākus zaļās, dzeltenās krāsas toņus ... Jums rodas ideja.

Tādā veidā mēs varam ievadīt krāsu, bet izvairāmies no tā, ka tā kļūst krasi nepareiza un izskatās kā Skittles iepakojums…

Kā rīkoties ar spilgtām krāsām

Ir divi veidi, kā rīkoties ar krāsu. Abas ir piemērotas iespējas, un to, kuru izvēlaties, nosaka personīgās izvēles.

Krāsas bloķēšana, pasteļi, spilgtākas nokrāsas un neona krāsas ir visas iespējas (un bieži vien tās atlaiž vīriešus), bet vienkāršot procesu, izmantojot krāsu izskatu, ir vienkārši.

Jūs varat vai nu ...

1) Valkā to kā paziņojumu

Es atceros, ka kāds pa e-pastu nosūtīja ziņojumu par pāris sarkanām zamšādas šofera mašīnām, kuras viņš mīlēja. Viņš gribēja tos valkāt, bet nevēlējās, lai viņi izceļas. Mana atbilde bija vienkārša ... tie ir sarkanas zamšādas kurpes. Neatkarīgi no tā, ar ko jūs tos valkājat, tie izceļas.

No tā, ka valkā paziņojumu kā krāsu, nevajadzētu no tā izvairīties. Protams, tas var būt arī kaut kas tāds, ko nelietojat, bet tas ļauj izteikt personību, liks jums izcelties citu starpā un bieži vien var uzlabot jūsu ādas toni.

Dzeltenie chinos? Nēsājiet viņus lepnus un uzstājieties. Sarkans krekls? Padariet to par galveno apģērba gabalu.

Vienmēr meklējiet neitralizētāju, klasisku (tumšāku) toni, lai pievērstu uzmanību paziņojuma krāsai, bet arī izvairītos no tā pārspīlēšanas.

2) Nēsājiet to smalki

Otrā iespēja, un vispopulārākais ir krāsu ievadīšana smalkā veidā.

Parasti slāņošanu izmantojat, lai mīkstinātu spilgtāku krāsu, padarot krāsaino apģērbu par apakšējo slāni. Piemēram, krāsas ievadīšana caur sarkanu kreklu, kas noklāts ar pelēku džemperi.

Vienlaikus ar slāņošanu jūs varat smalki ievadīt krāsu arī caur piederumiem. Kabatas kvadrāts, kaklasaite, šalle, pat zeķu pāris ļauj smalki ievadīt krāsu vai izdrukāt. Aksesuāri ir lieliski sarunu sākēji un ļauj izskatu papildināt ar maziem individualitātes pieskārieniem, tāpēc nebaidieties caur piederumiem ievadīt krāsas (un drukāt).

Vēl viena iespēja ir izvēlēties pasteļkrāsas, jo tās atkal ir vieglāk pārvaldīt un radīs smalku efektu.

Izmantojiet 2,3 krāsas

Spēlējiet droši ... tiešām nav lieki to sarežģīt.

Sākumā jāizvairās no vairāk nekā 3 dažādu krāsu izskatu. Jo vairāk krāsu jūs ieviesīsit, jo grūtāk to iegūt.

Apbūve izskatās aptuveni 2 krāsās, 3, un pat pielīmējiet tikai vienu krāsu, izmantojot dažādus toņus, lai apģērbs neļautu izskatīties vienā dimensijā.

Vēl viens padoms ir izvēlēties pamatkrāsu un pēc tam veidot savu izskatu. Parasti pamata krāsa būtu tumšāks tonis vai klasiska krāsa, un šīs pamatkrāsas loma gandrīz ir apvienot kombināciju.

Jums var patikt arī ...