Kā iegūt labāko lietotu automašīnu piedāvājumu

Ja jūs nekad neesat apsvēris iespēju iegādāties lietota mašīna , ir īstais laiks, kad sākt par to domāt. Lūk, kāpēc.

4 iemesli lietotas automašīnas pirkšanai

1. Izvēle.


Cilvēki reiz teica, ka lietotas automašīnas iegāde ir kāda cita problēma, taču milzīgā līzinga popularitāte nozīmē, ka desmitiem tūkstošu augstas kvalitātes lietotu transportlīdzekļu tiek nomāti un katru gadu tiek laisti pārdošanā.

Daudzos gadījumos šiem transporta līdzekļiem bija tikai viens vadītājs. Lielākā daļa ir bijuši labi uzturēts , jo automašīnām uz visu mūžu ir bijusi garantija.

Joprojām aizdomīgi? Pēc tam izpildiet mājas darbus. Tā kā daudzi nomāti transportlīdzekļi tiek uzturēti un remontēti tirdzniecības vietā, kas tos nomāja, pirms pirkšanas bieži varat redzēt visu transportlīdzekļa apkalpes datus. Ir pat iespējams nodot ražotāja garantijas atlikumu jums, pircējam.

2. Uzkrājumi.


Jūs zaudējat ievērojamu ieguldījumu daļu jauna mašīna brīdis, kad jūs to izdzenat no partijas. Vidēji vietējie modeļi zaudē aptuveni 50 procentus no tālākpārdošanas vērtības pirmajos trīs dzīves gados, bet imports zaudē gandrīz 50 procentus pirmajos četros gados.

Šiem straujajiem zaudējumiem ir viss sakars ar modi, un tiem ir maz sakara ar automašīnas patieso vērtību. Pateicoties uzlabotai tehnikai un stingrākai kvalitātes kontrolei, automašīnas kalpo ilgāk nekā jebkad, un to vidējais dzīves ilgums tagad ir vairāk nekā desmit gadi. Tātad, pērkot trīs vai četrus gadus vecu transportlīdzekli, jūs iegūstat 70 procentus vai vairāk no tā lietderīgās lietošanas laika, kas ir aptuveni 50 procenti no tā sākotnējām izmaksām.

3. Mazāk slēptu izmaksu.


Jaunām automašīnām var šķist par saprātīgu cenu, ja aplūkojat uzlīmes cenu, kas attiecas uz tukšiem kauliem, bet uz kravas pārvadāšanas maksām, pirmspiegādes pārbaudēm un pārdošanas nodokļiem, un jūs jutīsities tā, it kā jūs būtu pavadījis cisterna. "Šis jaunais modelis, kura reklamēšana ir 19 000 USD, patiesībā maksās 24 000 USD, lai to atlaistu no daudz," saka Maikls Turks, patērētāju aizstāvis un Automobiļu aizsardzības asociācijas (APA) advokāts. “Tieši tas padara lietotas automašīnas par tik lielu vērtību.” Kad pienāks laiks samaksāt rēķinu, nav nekādu šķebinošu pārsteigumu.

4. Zemākas apdrošināšanas likmes.

Lietota automašīna var arī ietaupīt simtiem dolāru apdrošināšanas izmaksās. Piemēram, Toronto centrā 40 gadus vecs vīrietis maksās 162 USD mēnesī, lai apdrošinātu 2002. gada divdurvju Pontiac Sunfire GT. Viņš maksās tikai USD 133 mēnesī, lai apdrošinātu tās pašas automašīnas 1997. gada modeli. Tas ir USD 355 ietaupījums gadā.

Jums var patikt arī ...