Kā ceļot stilīgi

Tātad, kā jūs ceļojat stilīgi?

Būsim godīgi, dodoties atvaļinājumā un dodoties uz lidostu, mēs parasti izvēlamies komfortu, nevis stilu. Bet jūs nekad nezināt, ar kuru jūs satiksities, kādas iespējas radīsies. Tātad, izmantojot šo funkciju, jūs atklāsit, kā ceļot stilīgi.

Kad mēs ceļojam, kā to izdarīt stilā?

Kā mēs varam pārliecināties, ka mēs vienmēr meklējam visu iespējamo, sākot no bagāžas, ko mēs paņemam, līdz drēbēm, kuras iesaiņojam?

Šajā video un funkcijā es uzsveru dažas lietas, kas jāņem vērā, ceļojot pa stilu.

1. Apģērbs, kuru valkājat

Pirmais, kas jāņem vērā, ir jūsu valkātais apģērbs. Tas izklausās acīmredzami, bet parasti, dodoties ceļojumā (īpaši lielos attālumos), mēs atgriežamies pie komforta. Mēs varētu būt 9 stundu lidojumā, un tā vietā, lai valkātu kaut ko stilīgu un gudru, mēs izvēlamies kaut ko ērtu, bet pārāk gadījuma rakstura.

Atkal nekad nezināt, ar ko jūs satiksities, tāpēc jūs vienmēr vēlaties izmēģināt visu iespējamo, līdzsvarojot stilu ar ērtībām. Nav jēgas valkāt super slim fit kostīmu vai kaut ko citu, ko jūs neesat pieradis valkāt, bet tajā pašā laikā jūs nevēlaties atgriezties pie treniņtērpa.

Personīgi es valkāšu pāris labi piemērotus džinsus vai chinos, pēc tam to saģērbšu ar kreklu ar pogām ar pogām un pēc tam ar jaku, piemēram, Harrington vai Sports. Tas ir ērti, bet stilīgi.

Kurpes attiecas uz apaviem, tās ir viena no vissvarīgākajām lietām, kas saistītas ar ceļošanu. Koncentrējieties uz to, lai pārliecinātos, ka kurpes ir ērtas, taču tās rada pareizo iespaidu. Es mēdzu izvēlēties tīru, baltu kedas vai ādas kleitas kurpes, piemēram, Loafer vai Double Monk.

2. Jūsu bagāža

Otra lieta, kas jāņem vērā, ir bagāža, kurā jūs nēsājat savas drēbes. Esmu redzējis daudz puišu, kas ģērbjas gudri, bet tad viņi draudzenēm nes sārtus čemodānus.

Jūs vēlaties pārliecināties, ka jums ir jākoncentrējas uz bagāžu, ar kuru ceļojat. Ja daudz ceļojat, nebaidieties mazliet vairāk ieguldīt izmantotajā bagāžā. Bet, ja tā nav, joprojām koncentrējieties uz to, lai pārliecinātos, ka koferi un somas joprojām ir stilīgi.

Koncentrējieties uz kvalitāti - čemodāns, ko pēdējos 20 gadus esat vilcis no lidostas uz lidostu, izskatīsies satriekts un atklāti sakot - nelokāms. Tāpēc ieguldiet labi izgatavotā bagāžā un pārliecinieties, ka dizains un stils ir minimālisms.

3. Transports

Tad jums ir jādomā par transportu.

Nesen mēs devāmies ģimenes ceļojumā uz Kornvoļu, kas ir 6 stundu brauciena attālumā no dzīves vietas, un mēs izvēlējāmies Jaguar XJR Sport. Tagad Jaguar padarīja ceļojumu vieglāku un aizraujošāku. Automašīnas kruīza kontrole ļāva nobraukt no automaģistrāles viegli, ādas un zamšādas salons izskatījās moderns, bērniem patika izklaides sistēma un parasti braukšana ar rokas mehānismu, tas, ka tas bija automātiskais, ietaupīja daudz problēmu.

Baltais ārpuse ir stilīga, un pašas automašīnas izmērs bija ideāli piemērots mūsu bagāžai, ratiņiem, kā arī visām pārējām ceļojuma vajadzībām, ko mēs paņēmām sev.

Ceļojot pārliecinieties, ka esat izvēlējies kaut ko uzticamu, ja izvēlaties automašīnu, kas nenoved jūs līdz jūsu atrašanās vietai, stāvot ceļa malā, gaidot, kad kāds jūs uzņems, nav stilīgi. Tas pats attiecas uz lidošanu, izvēloties uzticamu aviokompānijas pakalpojumu, kas jūs nogādās laikā un aizvedīs tur stilīgā stilā.

4. Uzņēmums, ar kuru esat kopā

Otra lieta ir uzņēmums, kurā jūs esat kopā, cilvēki, ar kuriem pavadāt laiku. Jūs vēlaties pārliecināties, ka pavadāt laiku ar cilvēkiem, kuri liek smieties, ar cilvēkiem, kas jūs dara laimīgus, ar cilvēkiem, no kuriem varat mācīties. Ja ceļojat kopā ar cilvēkiem, ar kuriem neapmeklējat, tas sabojās jūsu kopējo pieredzi.

5. Jūsu personīgās piederības

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais ir tas, ko jūs darāt ceļojuma laikā. Man patīk lasīt, tāpēc lidojuma laikā vienmēr ņemu līdzi grāmatu. Tāpat es vēlētos ņemt piezīmju bloku, lai prātotu vai pierakstītu dažas idejas, kā arī ņemtu līdzi klēpjdatoru, lai veiktu kādu darbu vai nokļūtu radošā telpā. Pats lidojot, es vienmēr pārliecinos, ka man ir klēpjdators, piezīmju bloks un grāmata, jo es radoša, kad lidoju viena.

Braucot jūs to nevarat izdarīt. Tāpēc pārliecinieties, ka klausāties labu apraidi, labu klausāmu mūziku, audiogrāmatu vai varbūt izvēlaties ainaviskāku ceļu, lai izbaudītu braucienu.

Netērējiet laiku ceļojuma laikā, izmantojiet to labi.

Tātad mums tas ir, dažas lietas, kas jāņem vērā, veidojot savu stilu, kamēr jūs ceļojat. Ļaujiet man uzzināt dažus no jūsu viedokļiem komentāros zemāk.

Neaizmirstiet abonēt YouTube kanālu, noklikšķinot uz zemāk redzamā reklāmkaroga, un, to darot, jūs būsit pirmais, kurš uzzinās par video atjauninājumiem, kad tie notiek.

Jums var patikt arī ...